sleva na skříně

Skříně a komody


obrázek skříně Skříně jsou nezbytnou součástí všech bytů a domů a v dnešní době velmi často dělané přímo do prostoru. Skříně se svojí variabilitou uplatní téměř na všech místech, kde je třeba dostatku úložných prostor – v hlavní obytné místnosti, v ložnici, v dětském pokoji, v pracovně i v chodbách nebo v halách. Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru.

Vestavěné skříně můžete postavit i ve volném prostoru nebo dostavit ke zdi a taky dokonce rozdělit větší místnost. Vyberte si skříň dle vašich představ a my navrhneme nejvhodnější řešení konstrukce skříně. Prostor uvnitř skříně je sestavován dle Vašich potřeb (počet zásuvek a polic, rozmístění šatních tyčí, atd). Nabízíme různé ukládací prvky a zařízení, které zlepšují uspořádání věcí a přispívají také k jejich rychlejší dostupnosti jako například výsuvné systémy, kalhotovníky, kravatníky, botníky, drátěné koše, držáky na vysavač či žehlící prkno, sklopné tyče, výsuvné věšáky atd.

obrázek skříně Nejpoužívanějším materiálem při sestavování skříní je odolná a snadno udržovatelná laminovaná DTD v řadě dekorů imitujících různé druhy dřeva tlouštkou 18,25 a 36mm. Jinou variantou jsou dýhované materiály. Na výběr je opět řada možností – od smrku, přes dub, buk až po exotické dřeviny. Dveře a dvířka jsou vyráběny v různých dekorech a provedení jako vysoký lesk, mat, dýha, masiv nebo v hliníkovém rámu s kombinací materiálů. Skříně mohou být osvětleny nejen centrálním světlem v místnosti, ale i světly zabudovanými do půdy skříně, rampami upevněnými v horní části nábytku nebo šatní tyčí se zářivkami a ovládané různými senzory (pohybu, dotyku, světla). Komponenty skříní jako dveřní závěsy, výklopné machanismy či zásuvkové pojezdy s brzdícím systémem mají doživotní záruku.

Přijedeme, zaměříme stávající prostor, skříně navrhneme, vyrobíme a následně namontujeme včetně celého vybavení. V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres, velikost otvoru, výška, atd). Našim cílem je poskytovat nadstandardní služby v podobě individuálního přístupu k zákazníkům, řešení projektu každého nábytku na míru a kvalifikovaného poradenství.

Nyní bude vše řádně a přehledně uloženo na viditelném, před prachem chráněném místě.


© 2009 created by Miroslav Kovář, Kontakt: mirekkov@seznam.cz, info@truhlarstvi-kovar.cz