sleva na kuchyně

Kuchyně


obrázek kuchyně Již od pradávna byla kuchyně tím nejdůležitějším místem v domě a tudíž nedílnou součástí a chloubou všech domácností. Náš široký sortiment zahrnuje všechny typy kuchyní od moderních, přes klasické až po rustikální kuchyně. Všechny kuchyňské linky vyrábíme na zakázku po pečlivém projednání s investorem. Společně s Vámi a 3D počítačovou grafikou vytvoříme ojedinělý a originální design přímo Vám na míru.

Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Standardní kuchyňské linky jsou v kombinaci korpusy laminovaná DTD a dvířka MDF všech možných profilů a folií s imitací dřevin (viz. dvířka). Do moderní kuchyňské linky se používají plochá MDF dvířka s vysokým leskem všech barev. Též hliníkový rámeček dvířek dodá kuchyňské lince příjemný vzhled s vysokou estetickou hodnotou. Stále častěji jsou žádány dvířka z masivu (DB,BK,OR,OL) nebo vrstvené desky (biodesky). Na přání přimoříme do požadovaného odstínu vzorku nebo už stávajícího interiéru. Používáme osvědčené materiály, které splňují nejpřísnější měřítka jakosti, životnosti a vzhledu.

Korpus skříní je vyráběn z desky tl. 18 mm a olepen odolnou ABS hranou. Nabízíme též široký výběr pracovních desek. Pracovní deska z laminované dřevotřísky je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Splňuje všechny požadavky na snadnou údržbu, hygienickou nezávadnost, odolnost proti horkým povrchům, vodě a mastnotě. Pracovní desky se vyrábí v tlouštce od 28,38,50 až 60mm. Pro náročnější zákazníky nainstalujeme pracovní desky z umělého nebo přírodního kamene.

obrázek rolety Vysoce efektní rolety přinesou nové možnosti při využití prostoru Vaší kuchyně. Kuchyňské linky dodáváme včetně návrhu spotřebičů, drátěného programu, rolet, ůchytek, sklo výplní, turniketů, sortérů, dřezů, baterií a osvětlení. Komponenty kuchyně jako dveřní závěsy, výklopné machanismy či zásuvkové pojezdy s brzdícím systémem mají doživotní záruku. Dopňky se vyrábějí z nerezové oceli, hliníku nebo s pochromovaným či lakovaným povrchem.

obrázek elektrického spotřebiče Vaše kuchyňská linka bude opravdu ve všech směrech na míru Vašemu interiéru. Poskytujeme slevu na kuchyňské spotřebiče spotřebiče všech značek. V provedení i odstínu respektujeme plně přání zákazníka. V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres, velikost..). Zaručenou kvalitu kování světových značek vytváří z každé kuchyně luxusní nábytek trvalých hodnot.


© 2009 created by Miroslav Kovář, Kontakt: mirekkov@seznam.cz, info@truhlarstvi-kovar.cz