Dveře a zárubně

obrázek dveří Další výrobní sortiment tvoří interiérové a vchodové (vstupní) dveře a zárubně, vyráběné v mnoha tvarech a provedeních. Dveře do bytů, rodinných domů, hotelů, kanceláří, nemocnic, škol, administrativních budov i výrobních hal. Dveře jsou nyní nejen funkčním, ale i estetickým doplňkem interiéru (dveře kyvné, posuvné, skládací, otočné, s nadsvětlíky). Používaný materiál rozmanitých dřevin jako: smrk, buk, dub, olše, jasan, javor, jiml, ořech nebo i jiné dle přání zákazníka.

Dveře vchodové musí odolávat náročným podmínkám a jsou vyrobeny z kvalitního třívrstvého nebo sendvičového materiálu s minimální klimatickou destrukcí. V mezivrstvě zateplených dveří jsou instalovány PUR desky - toto řešení výrazně snižuje tepelné ztráty dveřmi.

Používáme kování s vícebodovým bezpečnostním zámkem - zvyšuje zabezpečení dveří proti vloupání i lepší přiléhání dveří k rámu. Masivní závěsy BAKA Protect 3D zafrézované v rámu i křídle zajištují dostatečnou stabilitu dveřních křídel. Nový systém prahu - bezbariérový hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem. U venkovních dveří je povrchová úprava prováděna vysokotlakým zařízením, silnovrstvou lazurou odolnou proti UV záření v požadovaném odstínu. Vhodnou lazuru nebo barvu na své dveře si vyberte dle vzorníků v provozovně.

www.lakyadler.cz

Nabízíme jedinečnou kolekci interierových dveří a zárubní z hlediska designu, funkčnosti a v neposlední řadě také z hlediska pokrytí cenového rozpětí. Jako hlavní kování používáme jednobodové zámky na obyčejný klíč nebo cylindrickou vložku, pro koupelny a toalety lze využít WC zámky. Vrchní kování dodáváme v mnoha provedeních, se štítky nebo rozetami, v různých povrchových úpravách a designech.

Přirozenou krásu ušlechtilých dřevin umocňuje přírodní povrchová úprava. Povrchová úprava je v provedení transparentních vodních laků nebo polyuretan. laků či vosků a olejů. Na přání přimoříme do požadovaného odstínu vzorku nebo už stávajícího interiéru. Samozřejmostí je nejširší nabídka kování - vrchního i bezpečnostního včetně nejrůznějších doplňků. Široký sortiment výplní ať z masivu tak skleněných či vitrážových (viz. skleněné výplně).

Vyrábíme též výlohy z masívu - zasklení provádíme izolačním vakuovaným dvojsklem, případně i bezpečnostním sklem. V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres - velikost otvoru, výška, atd). Našim cílem je poskytovat nadstandardní služby v podobě individuálního přístupu k zákazníkům, řešení projektu každého nábytku na míru a kvalifikovaného poradenství.


© 2009 created by Miroslav Kovář, Kontakt: mirekkov@seznam.cz, info@truhlarstvi-kovar.cz