Schody a schodiště

obrázek schody Schodiště tvoří neodmyslitelnou součást každého vícepodlažního rodinného domu. Schodiště v obytném prostoru se stává jeho dominantou, proto musí být důkladně navrženo s důrazem na design a zpracování. V sortimentu dřevěných schodišť vyrábíme všechny konstrukční typy a tvary zejména interiérová celodřevěná schodiště, kombinace dřeva, kovu a skla i obklady betonových monolitů. Provádíme návrhy schodišť točitých, vřetenových a tvarově atypických pomocí 3D softwaru.

www.lakyadler.cz Pro výrobu schodišť používáme vždy kvalitně vysušené řezivo. U nás si vyberete od klasických materiálů jako jsou buk, dub, jasan přes moderní javor, břízu, exotické merbau, jatoba nebo hevea. Nedílnou součástí schodišť je zábradlí se širokou škálou šprušlí a sloupků (viz. zábradlí). Pro povrchovou úpravu používáme otěruodolné transparentní laky. Rádi Vám Vaše schodiště povrchově upravíme i voskem, namoříme do odstínů nejlépe vyhovujících Vašemu interiéru. Klademe důraz na přírodní materiály, propracovanost detailů, sladěnost kresby dřeva a individuální přístup ke každé zakázce. Schodiště mohou být jak s podstupnicemi, tak bez nich.

V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres - velikost otvoru, výška, atd). Samozřejmostí je odborná montáž včetně konzultace.

Mít doma schodiště je nutnost než touha po dostatku zdravého pohybu.

schody nákres schody nákres schody nákres
schody nákres schody nákres

© 2009 created by Miroslav Kovář, Kontakt: mirekkov@seznam.cz, info@truhlarstvi-kovar.cz